ساخت صفحه ویکی پدیا

تا اطلاع ثانوی هیچ سفارشی برای ساخت صفحه ویکی پذیرفته نمی شود. لطفا تماس نگیرید.

ساخت صفحه ویکی ­پدیا انگلیسی و فارسی

همانطور که قطعا با سایت ویکی پدیا آشنایی دارید، میدانید که این وب سایت یک دانشنامه عمومی است که به شکل خاصی مورد تایید موتورهای جست و جوگر است و امروزه تبدیل به یک بستر بالقوه برای بازاریابی و برندینگ شده است. شما می توانید از طریق تولید محتوا و بارگذاری آن در سایت ویکی پدیا، به برند، شرکت و یا تیم خود اعتبار و رسمیت ببخشید.

هزینه و تعرفه ساخت صفحه ویکی پدیا

در کل ویکی پدیا در ازای ایجاد صفحه در این وب سایت، هزینه ای را دریافت نمی کند اما اگر خودتان توانایی انجام این کار را ندارید و یا بالطبع شرایط این کار فراهم نیست، می توانید با سایت های خدماتی هماهنگ کنید تا این کار را برای شما انجام دهند.

تا اطلاع ثانوی هیچ سفارشی برای ساخت صفحه ویکی پذیرفته نمی شود.

نکته مهم قبل از ساخت صفحه در ویکی پدیا

برای شخص یا شرکتی که میخواهید صفحه ایجاد نمایید باید حتما چهره یا کاراکتر سرشناس باشد و منابع و ارجاعات معتبری برای آن شخص یا شرکت وجود داشته باشد. منظور از منایع معتبر موارد مقابل می باشد:سایت های خبرگزاری معتبر(مثل ایسنا، تسنیم،ایرنا و…. نه خبرگزاری های کم اعتبار یا بی اعتبار)، ذکر شدن در ویکی پدیا در صفحات دیگر، سایت های معتبر حوزه کاری آن فرد (مثلا شخصی که کارگردان یا بازیگر است صفحه در IMDB) و… . همه این موارد لازم نیست اما هر چقدر منابع بیشتر و معتبرتر باشد بهتر است.

در ضمن سئولایت می تواند با ارائه رپورتاژهای خارجی و دانشگاهی (در صورتی که مورد تایید باشید) برای شرکت و حرفه شما رپورتاژ منتشر نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه خرید رپورتاژ (کلیک کنید) شوید.

 

نمونه صفحات در ویکی پدیا

چند نمونه از صفحاتی ویکی پدیا در زیر آورده شده:

 1. https://fa.wikipedia.org/wiki/محمد_معتمدی
 2. https://fa.wikipedia.org/wiki/پوریا_آذربایجانی

سفارش ساخت صفحه ویکی

ساخت صفحه ویکی پدیا برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

ساخت صفحه ویکی پدیا برای دریافت تیک آبی اینستاگرام می تواند بسیار کمک کننده باشد. شاید بتوان گفت که اگر بتوانید یک صفحه در ویکی پدیا داشته باشید به احتمال زیاد تیک آبی را در اینستاگرام و فیس بوک دریافت خواهید کرد. اگر فرد سرشناسی هستید می توانید برای سفارش ساخت صفحه در ویکی پدیا انگلیسی و فارسی با ما در تماس شوید.

تا اطلاع ثانوی هیچ سفارشی برای ساخت صفحه ویکی پذیرفته نمی شود. لطفا تماس نگیرید.

شرایط و قوانین ساخت صفحه ویکی پدیا

قبل از ثبت سفارش موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید. ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین زیر بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

 1. شخص و یا شرکت درخواست کننده می بایست منابع کافی برای رفرنس دهی را داشته باشد. در صورتیکه منابع کافی وجود نداشت امکان ساخت صفحه برای ایشان وجود ندارد، با این حال در صورتیکه شما همچنان برای ایجاد صفحه اصرار داشته باشید هیچگونه ضمانتی از جانب ما داده نخواهد شد و وجه دریافتی عودت داده نمی شود.
 2. متن صفحه درخواستی شما باید توسط خودتان تهیه شود. این متن به ما تحویل داده شده و ما با توجه به قوانین ویکی پدیا آن را ویرایش (کم و زیاد و یا تغییر) می کنیم. متن نباید شامل محتوای تبلیغاتی محض و یا مسائل نامربوط و خلاف قوانین ویکی باشد.
 3. بعد از ایجاد صفحه ما مسئولیتی بابت نگهداری آن نداریم و تمام مسئولیت آن بعهده خود شما می باشد. هیچ شخصی نمی تواند مدعی این باشد که یک صفحه تا ابد در ویکی می ماند و 100 درصد حذف نمی شود زیرا که ویکی پدیا دارای مدیران زیادی است که هر کدام سلایق و نظرات مختلفی دارند و در مواردی که نظرات مختلف است چندین مدیر نظرخواهی و بحث انجام می دهند و سرانجام به یک نتیجه نهایی می رسند. ما تلاشمان را به ماندگاری و ثبات صفحه ایجاد شده انجام خواهیم داد.
 4. اطلاعاتی که شما بابت ساخت صفحه می دهید باید درست و صحیح باشد. عواقب ناشی از اشتباه بودن اطلاعات صفحه با خود شماست.
 5. درج تصویر در ویکی پدیا شامل قواعد سختگیرانه زیادی است که شامل قوانین کپی رایت می باشد. معمولا تصویری در صفحه قرار نمی دهیم، اگر هم در شرایطی تصویر قرار داده شد ما ضمانتی بابت ماندگاری تصویر در صفحه شما نداریم.

 

تا اطلاع ثانوی هیچ سفارشی برای ساخت صفحه ویکی پذیرفته نمی شود.

_______________________________

توضیحات کلی زیر در مورد ساخت صفحه ویکی می باشد که شامل اطلاعات مفیدی می باشد.

نحوه ساخت صفحه در ویکی پدیا

همانطور که بیان شد، آزمون ها و الگوریتم ایجاد صفحه در ویکی پدیا بسیار پیچیده است، در این بخش تنها شمای کلی کار به شما عزیزان نشان داده می­ شود.

برای ایجاد صفحه در ویکی پدیا باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 • به کاربری تایید شده تبدیل شوید! (سخت ترین و زمان برترین مرحله)
 • ایجاد صفحه مورد نظر
 • انتخاب موضوع برای صفحه ویکی پدیا
 • سرشناسی شرکت را مشخص کنید
 • ارائه منابع و اسناد
 • مقاله را ایجاد کنید
 • صفحه را برای بررسی ارسال نمایید.

معیار های تایید صفحه ویکی پدیا

همانطور که اشاره شد ویکی پدیا (wikipedia) الگوریتم و دستورالعمل بسیار سخت گیرانه ای را برای تایید تعبیه کرده است. شما برای ایجاد یک مقاله و بارگذاری صفحه، می بایست سیاست ها و دستورالعمل های ویکی پدیا را یک به یک انجام دهید. در مورد مطلب، ویکی پدیا باید مطمئن شود که مقاله شما یونیک و منحصر به فرد، دارای اصالت، قابل اطمینان، قابل توجه و بدون خطا و با رعایت موارد نگارشی است، تا اجازه انتشار را به آن بدهد. نکته مهم اینجاست که در صفحات ویکی پدیا نباید تبلیغ کنید و لحن شما باید خنثی و بی طرفانه باشد.

در ادامه مطلب به بخش سوالات متداول می پردازیم و سعی داریم تا سوالاتی که ممکن است در ذهن شما شکل بگیرند را پاسخ دهیم:

 • آیا خودمان هم می توانیم در ویکی پدیا صفحه بسازیم؟

ویکی پدیا فرایند ساخت صفحه را به فرایندی پیچیده با تعداد زیاد مراحل تبدیل کرده است. حتی پس از اینکه صفحه را ایجاد کنید نیزآنالایزرهای مختلفی آن را مورد نقد و بررسی قرار می دهند، پس می توان در کل این فرایند را پیچیده و سخت توصیف کرد. اعتماد ویکی پدیا به شما باتوجه به مواردی مانند قدمت اکانت {اکانت شما باید حداقل 5 سال به بالا باشد} و آزمون هایی که داده اید، صورت می پذیرد.

 • آیا شرکت های انجام دهنده خدمات ویکی پدیا تنها صفحه به زبان فارسی برای ما آماده می کنند؟

خیر، این شرکت ها قادرند تا با توجه به سفارش شما به زبان های مختلفی مانند انگلیسی، عربی، کردی، روسی، چینی، ترکی و… برای­تان صفحه ویکی پدیا ایجاد کنند.

 • برای ساخت صفحات ویکی پدیا، چه میزان هزینه را باید به شرکت های خدمات دهنده بپردازیم؟

هزینه ساختن صفحه و ایجاد مقاله در ویکی پدیا، بستگی به دیتا و حجم صفحه، متغیر است.

 • اکثریت افراد به چه منظور برای ساخت صفحه ویکی پدیا اقدام می کنند؟

برای افراد سفارش دهنده، موضوعاتی مانند گرفتن تیک آبی اینستاگرام، معروف شدن در بستر وب و یا اهداف تجاری و …. مطرح است.

 • آیا داشتن مقاله در ویکی پدیا برای سئو مناسب است؟

اینکه بتوانید از طریق ایجاد صفحه ویکی پدیا به محتوا و سایت خود لینکی بدهید، بسیار می تواند از نظر شما سئو برای شما مثبت باشد. ضمنا همانطور که بیان کردیم، داشتن صفحه در ویکی پدیا می تواند در شهرت و شناخته شدن فرد یا شرکت بسیار مفید و موثر باشد.

 

مزایای داشتن صفحه اختصاصی در ویکی پدیا

همانطور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، سایت ویکی پدیا دانشنامه ای معتبر است و معمولا به عنوان گزینه های اول موتورهای جست و جو مطرح می شود، پس اگر شما مقاله ای در این دانشنامه داشته باشید، می تواند علاوه بر اعتبار و رسمیت بخشیدن به برند خود و یا شرکت تان، خود را به عنوان فرد و یا شرکتی حرفه ای در حوزه کاری معرفی نمایید.

اما موضوع به همین سادگی ها هم نیست، دستورالعمل های دقیق و سخت گیرانه ویکی پدیا در مورد برجسته بودن، شهرت و یا منابع معتبر باعث شده است ثبت و حفظ مقاله شما در ویکی پدیا به همین سادگی ها هم نباشد. شرکتی یا فردی که قصد دارید ساخت صفحه ویکی پدیا را به او بسپارید، قطعا برای نگه داری و حفظ این صفحه، تلاش هایی بسیاری می کند و هزینه آن را از شما دریافت خواهد کرد.

اما در حالت کلی می توان گفت که استفاده از مکانسیم ویکی پدیا به معنای واقعی کلمه رایگان است. به این نحو که در سرتاسر جهان، علاقه مندان به نگارش و ارائه اطلاعات، این مقالات را بدون هزینه و تبلیغات می نویسند و سایرین برای کسب اطلاعات به صفحات ویکی پدیا مراجعه می کنند و از این اطلاعات بهره مند می شوند.

جمع بندی ایجاد صفحه شخصی در wikipedia

ویکی پدیا، دانشنامه ای انلاین است که در حال حاضر با توجه به حجم بازدید و کاربرد، یکی از ده وبسایت برتر در سراسر دنیاست و به شکل روزانه بسیاری از افراد برای دریافت و یا نگارش اطلاعات به آن مراجعه می کنند. شما نیز می توانید با ایجاد صفحه در این وب سایت معتبر، به کسب و کار شرکت خود اعتبار دهید و یا شهرت خود در بستر وب را بیشتر کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید