آموزش خصوصی وردپرس

در فضای رقابتی امروز، داشتن وب سایت یک مزیت رقابتی مهم به شمار می‌رود که قدرت ایجاد تمایز رقابتی پایدار را دارد. هر کسب وکاری آرزو دارد وب سایت مختص به خود را داشته باشد و سئو سایت خوبی داشته باشد تا از طریق آن با بازار هدفش ارتباط موثرتری برقرار کند. اما راه‌اندازی وب سایت برای افراد بسیاری امری زمان‌بر و هزینه‌بر تلقی می‌شود که همین مهم آنها را اغلب از داشتن آن منصرف می‌کند. اما یک ابزار مهم که در سالهای اخیر دست علاقه‌مندان به داشتن وب سایت را باز گذاشته وردپرس است.

وردپرس چیست؟

وردپرس (wordpress) یک سیستم مدیریت محتوا یا به اختصار CMS است که به صورت رایگان و اوپِن سورس در دسترس می‌باشد. این سیستم امکان راه‌اندازی یک وب سایت مبتدی تا پیشرفته را در کمترین زمان و هزینه فراهم می‌کند.

وردپرس آنقدر گسترده و متنوع است که با آن شما می‌توانید سایت‌های مختلفی اعم از فروشگاهی، شرکتی، خبرنامه‌ای، شخصی و…راه‌اندازی کنید و از مزایای چشمگیر داشتن یک وب سایت بهره ببرید. با کاربرد روزافزون این سیستم امروزه انواع منابع آموزشی در زمینه‌ی آموزش وردپرس در دسترس است. اما پیروی گام به گام از یک منبع آموزشی شما را زودتر به مقصد-که همان تبدیل شدن به یک فرد خبره در طراحی سایت است- می‌رساند. اینجا تمام مقالات آموزشی وردپرس در دسترس شماست. توصیه‌ی ما به شما این است…تا زمانی که به متخصص در وردپرس تبدیل نشده‌اید ازینجا خارج نشوید!

اگر شما هم میخواهید وب سایت خود را راه‌اندازی کنید قدم اول یادگیری وردپرس است. در هر حوزه‌ ای یادگیری موثر از طریق منابع آموزشی معتبر و استادان با تجربه حاصل می‌شود. سئولایت این امکان را برای شما فراهم کرده است. آموزش خصوصی وردپرس از جمله خدمات این مرکز است. در سئولایت گام به گام تا حرفه‌ای شدن در کنارتان هستیم.

ویژگی های بارز وردپرس در چیست؟

به صورت جزئی ویژگی‌های منحصر بفرد این سیستم مدیریت محتوا را لیست می‌کنیم. از جمله مهمترین ویژگی‌های وردپرس عبارتند از:

  • وردپرس رایگان است و امروزه در سراسر جهان کاربرد گسترده‌ای دارد.
  • بروزرسانی مداوم وردپرس وجه تمایز دیگر آن است که منجر به محبوبیت فراگیر آن شده است.
  • کار با وردپرس بسیار ساده و لذتبخش است.
  • امکان شخصی سازی وردپرس از لحاظ طراحی و کارکرد فراهم است.
  • وردپرس سئو پذیر است! بدین معنی که با کاربرد راحت افزونه‌های سئو(SEO) در آن میتوان سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کرد و در نتایج جستجو رتبه‌ی سایت را ارتقا دارد.

تمام جزئیات نصب، اجرا و مدیریت یک وب سایت وردپرسی در پکیج استثنائی آموزش خصوصی وردپرس به زبان ساده و قابل فهم ارائه شده است تا هرفردی بتواند با دیدن آن وب سایت خود را راه‌اندازی و مدیریت کند. این فرصت استثنائی را از دست ندهید.

آموزش حضوری و حرفه ای وردپرس
آموزش حضوری و حرفه ای وردپرس

 

از تدریس خصوصی وردپرس تا رفع اشکال وب‌سایت

ممکن است شما وب‌سایتی داشته باشید که مدیریت محتوا توسط آن برایتان مشکل باشد. یکی از دلایل مهم آن نداشتن دانش کافی در زمینه‌ی طراحی سایت است. کمبود دانش همیشه دردسرساز است. اما نگران نباشید! ما تا تدریس خصوصی کامل وردپرس باهدف راه‌اندازی وب سایت و یا رفع مشکل کامل وب سایت وردپرسی شما در کنارتان هستیم. تنها کافیست ارتباط خود را با سئولایت حفظ کنید.

محورهای آموزش خصوصی سیستم وردپرس شامل چه مباحثی است؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای ساده و در عین حال پیچیده است که بدون داشتن دانش کافی موفق به کار با آن به صورت تمام و کمال و راه‌اندازی یک سایت بهینه نخواهید شد. بنابراین لازم است نسبت به تمام پیچ‌و‌خم‌های آن آگاه باشید. شما می‌توانید صفر تا صد آموزش وردپرس اعم از آموزش مقدماتی وردپرس، آموزش سئو حرفه ای سایت وردپرس، آموزش افزایش امنیت وردپرس، آموزش روش‌های بازاریابی و افزایش فروش، آموزش نصب افزونه‌های وردپرس، آموزش کار با افزونه های پرکاربرد وردپرس و… را با ما تجربه کنید.

امتیاز ویژه‌ طراحی سایت با وردپرس چیست؟

چرا وردپرس؟ چرا بهتر است به جای دردسرهای برنامه‌نویسی سایت از وردپرس استفاده کنیم؟ چه چیز وردپرس را متمایز می‌کند که این روزها توسط افراد بسیاری حتی خود برنامه‌نویسان سایت توصیه می‌شود؟

همانگونه که پیش‌تر اشاره شد صرفه‌ی زمان و هزینه یکی از معیارهای مهم در این انتخاب است. اما مورد مهم دیگری که امروزه همه‌ی کسب وکارها برای جلب رضایت مخاطبان به دنبال آن هستند و به اهمیت آن پی برده‌اند سهولت و لذت‌بخشی است. طراحی سایت با وردپرس هم آسونه و هم لذت‌بخش! همه‌ی این موارد باعث شده که وردپرس اکنون جایگاه ویژه‌ای کسب کند و مورد توجه و کاربرد بسیاری باشد.

سئولایت با بهره مندی از حضور استادان با تجربه و باسابقه متعهد به ارائه‌ی خدمات آموزشیِ با کیفیت در قالب کلاس‌های غیرحضوری و حضوری است. به کمک ما می‌توانید در کمترین زمان و بالاترین کیفیت به یک فرد خبره در حوزه‌ی طراحی سایت با وردپرس و بدون نیاز به کدنویسی تبدیل شوید و با این مهارت به اهداف ارزشمند خود دست پیدا کنید.

وردپرس را با تدریس خصوصی وردپرس در سئولایت حرفه‌ای یاد بگیرید

گاهی ویژگی کمال‌طلبی یا ضرورت یادگیری عمیق‌تر باعث می‌شود که برخی افراد به آموزش‌های مقدماتی بسنده نکنند و با جدیت تمام در پی کسب دانش تخصصی و آموزش حرفه‌ای باشند. سئولایت قادر است به همه‌ی افراد متناسب با اهداف آنها آموزش دهد. اگر تمایل دارید وردپرس را به صورت انفرادی و متمرکز و در قالب کلاس‌های خصوصی یاد بگیرید در سئولایت این امکان برای شما فراهم شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و برنامه ریزیِ تدریس خصوص وردپرس لطفا با شماره‌های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

لازم به ذکر است سئولایت در حال حاضر تنها در شهر تهران می‌تواند به هموطنان عزیز خدمات تدریس خصوصی ارائه دهد. سایر علاقه‌مندان و دوستان ساکن شهرستان می‌توانند  از آموزش‌های غیرحضوری ما بهره‌مند شوند. امیدواریم با حمایت شما عزیزان به زودی بتوانیم خدمات تدریس خصوصی وردپرس را در سراسر ایران ارائه دهیم.

روش‌های یادگیری وردپرس

مهارت کار با وردپرس نیز مانند سایر مهارت‌ها نیاز به یادگیری دارد. روش‌های مختلفی برای یادگیری وردپرس وجود دارد که بسته به شرایط مخاطب، سطح دانشی مخاطب و تمایلش می‌تواند از روش مناسبی استفاده نماید. انواع روش‌ها عبارتند از:

  • یادگیری به وسیله‌ی کتب آموزشی وردپرس
  • یادگیری از طریق فیلم‌های آموزش وردپرس
  • یادگیری از طریق شرکت در کلاس‌های مجازی و آموزش راه دور
  • یادگیری از طریق جستجو و مطالعه در اینترنت
  • یادگیری به صورت مستقیم و از طریق شرکت در کلاس‌های حضوری و خصوصی

به یاد داشته باشید هیچ کدام از 4 روش اول نمی‌توانند مانند روش آخر و آموزش مستقیم اثرگذار باشند و شما را به اهدافتان برسانند. به چند دلیل مهم…!

اهمیت آموزش حضوری وردپرس چیست؟

هنگام آموزش حضوری و مستقیم شما خودتان می‌توانید موضوعات مورد علاقه و مورد نیاز خود را تعیین کنید و به مدرس تأکید کنید آموزش را بر آن موضوعات متمرکز کند. درحالی که فیلم‌ها و کتب آموزشی از پیش تهیه شده هستند و شما را در تمرکز بر مطالب مورد نیازتان محدود می‌کنند.
دلیل مهم دیگر در خصوص اهمیت آموزش مستقیم امکان تبادل اطلاعات و رفع اشکال است. هرچند ممکن است در ابتدای کتب آموزشی یا در انتهای فیلم‌های آموزشی و منابع اینترنتی کانالی برای ارتباط با مدرس معرفی شود اما برقراری این ارتباط اغلب آنقدر سخت و زمان‌بر است که شما عطای آن را به لقایش می‌بخشید! تنها روش آموزش زنده و حضوری می‌تواند تضمین کننده‌ی پاسخگویی کامل به سوالات شما و رفع ابهامات و ایرادات توسط مدرس باشد.
در سئولایت دوره‌های آموزشی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود و شما می‌توانید متناسب با شرایط و نیازتان دست به یک انتخاب مناسب بزنید.

پیشنهاد میکنیم در دوره آموزش خصوصی سئو نیز شرکت نمایید.