بک لینک پروفایلی

70 بک لینک پروفایلی آتوریتی بالا (DA~80)

دامین آتوریتی بین 55 تا 100
تومان 2/800/000
 • ساخت پروفایل در معتبرترین سایتهای جهان
 • حداکثر 3 کلمه کلیدی و آدرس 3 URL
 • تحویل: 9 روز
 • آتوریتی میانگین حدود 80
 • فالو و نوفالو (ترکیبی)
 • گزارش کامل در اکسل بعد از انجام
 • جهت سفارش پیام دهید
قدرتمند

80 پست مهمان و بک لینک پروفایلی ترکیبی

دامین آتوریتی حدود 40 تا 100
تومان 3/200/000
 • حدود 40 عدد guest post قوی + 40 پروفایلی
 • 3 کلمه کلیدی و آدرس 3 URL
 • 3 متن 600 کلمه ای (هر کدام با 3 لینک)
 • تحویل: 11 روز
 • فالو و نوفالو (ترکیبی)
 • گزارش کامل در اکسل بعد از انجام
 • جهت سفارش پیام دهید
محبوب

15 بک لینک پروفایلی دانشگاهی edu-ac ، دولتی و آموزشی

سایتهای خاص و قدرتمند
تومان 1/200/000
 • ساخت قدرتمندترین پروفایل ها
 • حداکثر 2 کلمه کلیدی و آدرس 2 URL
 • تحویل: 8 روز
 • سایتهای دانشگاهی، دولتی gov یا مرتبط آموزشی
 • فالو و نوفالو (ترکیبی)
 • گزارش کامل در اکسل بعد از انجام
 • جهت سفارش پیام دهید
خاص

بک لینک پروفایلی چیست؟

سایت های معتبری هستند که برای کاربران خود صفحه اختصاصی ایجاد میکنند و در آن کاربران می توانند مشخصات و علایق و بیوگرافی و لینک های صفحات خود را قرار دهند. به این صفحات اصطلاحا بک لینک پروفایلی و یا پروفایل بک لینک می گویند. اگر آن سایت اجازه درج لینک به شما را بدهد یعنی شما یک بک لینک پروفایلی از آن سایت گرفته اید.

بک لینک پروفایلی یکی از روش‌های مهم در بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) است. به کمک این روش می‌توانیم سئو خارجی سایت خود را تقویت نماییم. بک لینک پروفایلی در واقع به معنای ایجاد لینک‌های ورودی (backlink) از پروفایل سایت‌های دیگر به صفحه شما یا وب‌سایت شما است. این لینک‌ها می‌توانند از طریق پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌های آنلاین، دایرکتوری‌ها یا وب‌سایت‌های دیگر ایجاد شوند.

این لینک‌ها به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که وب‌سایت شما مورد توجه و اعتبار دیگران است و این موضوع می‌تواند به بهبود رتبه شما در نتایج جستجو کمک کند. در این مقاله به معنی و اهمیت بک لینک پروفایلی و نحوه استفاده از آن برای بهبود رتبه وب‌سایت‌ها در موتورهای جستجو می‌پردازیم.

انواع بک لینک پروفایلی

اگر بخواهیم خیلی دقیق به این موضوع بپردازیم بک لینک های پروفایلی به چند دسته تقسیم می شوند:

 1. بک لینک پروفایلی فالو
 2. بک لینک پروفایلی نوفالو
 3. بک لینک پروفایلی با انکرتکست
 4. بک لینک پروفایلی بدون انکرتکست (با لینک naked)

بک لینک پروفایلی با بالاترین DA و PA

بک لینک‌های پروفایلی با بالاترین DA و PA یکی از بهترین روش‌های بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو است. DA و PA به ترتیب به معنای اعتبار دامنه و صفحه است و نشان دهنده ارزش و اعتبار وب‌سایت در مقایسه با سایر وب‌سایت‌ها است.

بک لینک های معتبر از سایتهایی مانند مایکروسافت، ادوبی، تامبلر، کوئرا، وردپرس، دیسکاس و… جزو بک لینک های پروفایلی با دامین آتوریتی یا DA و PA بالا هستند. ما این دسته بک لینک های با اعتبار بالا را در سرویس های خود داریم.

بک لینک‌های پروفایلی با بالاترین DA و PA معمولاً از وب‌سایت‌های معتبر و با اهمیت وارد شده و به‌عنوان یک پیوند معتبر و ارزشمند برای وب‌سایت شما شناخته می‌شوند.

مزایای بک لینک پروفایلی

بک لینک پروفایلی یک روش تقریبا آسان و با هزینه کم برای بهبود رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو است. با ایجاد پروفایل‌های بک لینک در وب سایت‌های معتبر، می‌توان دامین آتوریتی سایت خود را افزایش داد. سایتهایی که به دنبال افزایش DA خود هستند گزینه خرید بک لینک پروفایلی بسیار مناسب می باشد.

بطور کلی لینک پروفایلی مزایای زیر را دارد:

 1. روش کم هزینه برای ساخت بک لینک است
 2. می توان از سایتهای بسیار معتبر بک لینک گرفت
 3. می توان توضیحات متنی خود را در صفحه پروفایل همراه بک لینک قرار داد
 4. می توان برای افزایش DA دامنه خود از آن کمک گرفت. (یکی از بهترین راهها برای افزایش DA)
خرید بک لینک پروفایلی
خرید بک لینک پروفایلی

بک لینک پروفایلی برای لایه 2

با وجود این که بک لینک‌های متفاوت می‌توانند بسیار مفید باشند و مزایای فراوانی برای سایت به همراه دارند، اما گاهی ممکن است شما بخواهید آنها را غیر مستقیم به کار بگیرید و در لایه دوم اجرا نمایید، یعنی بک لینک های پروفایلی را به مثلا لینک رپورتاژتان لینک دهید تا رپورتاژ شما تقویت پیدا کند و قدرتش به سایت شما منتقل شود

. در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از بک لینک‌های لایه 2 هم از این بک لینک‌های مختلف استفاده کنید و هم به بهترین شکل ممکن از تکنیک لایه‌ای استفاده نمایید. بک لینک‌های لایه 2 برای لایه‌ی دوم رپورتاژها بسیار مناسب هستند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها رپورتاژهای خود را تقویت بفرمایید.

ساخت بک لینک پروفایلی باکیفیت و قوی

بک لینک‌های باکیفیت می‌توانند به سایت شما کمک کنند تا محتوایتان را به دیگران معرفی کنند و به رتبه‌بندی بهتری در موتورهای جستجو برسید. اما ساخت و خرید بک لینک‌های باکیفیت نیازمند تخصص، دقت و حوصله زیاد است، زیرا بسیاری از این بک لینک های پروفایلی روش ساخت راحتی ندارند و باید شخصی با حوصله و تجربه بالا در هر سایت بصورت دستی کار ساخت بک لینک ها را پیش ببرد.

تیم سئولایت با سال‌ها تجربه در زمینه بهینه‌سازی سایت‌ها و بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو، به شما کمک می‌کند تا بک لینک‌های باکیفیت و قوی برای سایت خود بسازید و تهیه نمایید. این تیم با روش کاملا دستی و غیررباتیک، این بک لینک های profile را تهیه می کند.

قوی‌ترین و بزرگ‌ترین لیست بک لینک

قوی‌ترین و بزرگ‌ترین لیست بک لینک ها را ما در پروژه ها و سفارشات شما مورد استفاده قرار می دهیم. این لینک‌ها عموماً از وب‌سایت‌های معتبر، محتوای با کیفیت و ترافیک بالا هستند و این امر می‌تواند بهبود خوبی در رتبه وب‌سایت مورد نظر شما داشته باشد؛ بنابراین، ما با ایجاد و مدیریت یک لیست بک لینک قوی و بزرگ گام مهمی در این زمینه برای کمک به سئو سایتها داشته ایم.

تیم سئولایت با ارائه قوی‌ترین و بزرگ‌ترین لیست بک لینک، به کسب و کارها و وب‌سایت‌ها کمک می‌کند تا در جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو بالا بیایند. با این کار، سئولایت می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا بیشترین بازدیدکنندگان و مشتریان را به خود جذب کنند و در نتیجه، فروش و درآمد خود را افزایش دهند.

این لیست بک لینک توسط تیم سئولایت به گونه‌ای طراحی شده است که بهینه‌ترین و مؤثرترین بک لینک‌ها را برای وب‌سایت‌ها و کسب و کارها فراهم می‌کند. این لینک‌ها از منابع با اعتبار و بازدید بالا برای افزایش اعتبار وب‌سایت‌ها و رتبه بندی بهتر آنها در موتورهای جستجو استفاده می‌شوند. این لیست را می توانید از بخش فروشگاه و یا لینک زیر تهیه نمایید.

بزرگترین لیست جامع بک لینک با اتوریتی بالا

خرید بک لینک پروفایلی از سئولایت

سئولایت یکی از سرویس دهنده های معتبری است که ارائه‌دهنده بک لینک‌های پروفایلی با کیفیت بالا می باشد. این سرویس با ارائه بک لینک‌های متنوع و از منابع معتبر، به وب‌سایت شما کمک می‌کند تا رتبه‌بندی بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد. برای خرید بک لینک پروفایلی از سئولایت، روی لینک های تماس زیر کلیک نمایید و با دادان اطلاعات صفحات و انکرتکست های خود کار را شروع نمایید.

بعد از اتمام کار و ساخت بک لینک های، تیم سئولایت گزارش کاملی از لینک های پروفایلی با کیفیت را برای شما ارسال خواهد کرد.

جمع بندی

بک لینک پروفایلی یک روش مهم در بهینه‌سازی موتورهای جستجو است که به کمک آن می‌توان وب‌سایت خود را در جستجوهای گوگل و دیگر موتورهای جستجو بالاترین رتبه را داد. این لینک‌ها به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که وب‌سایت شما مورد توجه و اعتبار دیگران است و می‌توانند بهبود قابل توجهی در عملکرد وب‌سایت داشته باشند. بک لینک‌های پروفایلی با بالاترین DA و PA معمولاً از وب‌سایت‌های معتبر و با اعتبار وارد شده و به‌عنوان یک پیوند معتبر و ارزشمند برای وب‌سایت شما شناخته می‌شوند. بک لینک‌ها می‌توانند به بهبود ترافیک وب‌سایت کمک کنند و باعث افزایش بازدیدکنندگان وب‌سایت شوند.

سئولایت یکی از سرویس‌های معتبری است که ارائه‌دهنده بک لینک‌های پروفایلی است و می‌تواند به سایت شما کمک کند تا رتبه‌بندی بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد و بهبود یابد. برای خرید بهترین و قوی‌ترین بک لینک‌های پروفایلی تنها کافی است که با سئولایت تماس بگیرید. کارشناسان تیم پاسخ شما را به بهترین وجه ممکن خواهند داد و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت. هم چنین اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، کافی است تماس بگیرید. بعد از خرید بک لینک‌های پروفایلی و اجرای آن‌ها نیز، از مزیت پشتیبانی تیم سئولایت در مراحل مختلف برخوردار خواهید بود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید