رپورتاژ آگهی چیست؟

بطور ساده رپورتاژ آگهی یک متن است که در قالب خبر برند یا محصول مورد نظر شما را توصیف کرده و در رسانه های معتبر منتشر می شود. با استفاده از رپورتاژ آگهی شما می توانید با استفاده از قدرت و اعتبار رسانه های دیگر کسب و کارتان را تبلیغ کنید و رتبه سایت خود را در گوگل بهبود دهید. این روش از جدیدترین روش های بازاریابی آنلاین است. با داشتن رپورتاژ آگهی می توانید برند خود را به افراد زیادی بشناسانید و از مزایای بهبود سئوی سایت خود بهره مند شوید.

خرید رپورتاژ قوی دانشگاهی edu

همانطور که می دانید داشتن لینک از سایت های دانشگاهی با پسوند edu یکی از بهترین بک لینک های موجود در اینترنت است و می تواند تا حد زیادی رتبه سایت شما را بهبود ببخشد! بک لینک گرفتن از این سایت ها کار آسانی نیست و در صورتی که کسی یک رپورتاژ آگهی دانشگاهی را برای شما ارائه دهد هزینه زیادی از شما خواهد گرفت. اما ما در سئولایت با حداقل هزینه این کار را برای شما دوستان انجام خواهیم داد.

هزینه بسیار کمتری بابت درج رپورتاژ در یک سایت قدرتمند می دهید. (هزینه رپورتاژ سایت زومیت با آتوریتی 49 مبلغ 1350000 تومان است!)

در این محصول از سایت سئولایت ما چند رپورتاژ از سایت های قوی دانشگاهی برای شما درج خواهیم کرد و آتوریتی چند مورد از آن ها بالای 80 هستند که به جرات می توان گفت تعداد سایت های ایرانی با این آتوریتی کمتر از انگشتان یک دست هستند. تمام لینک ها فالو می باشند.

<< تخفیف استثنایی این محصول به مدت محدود می باشد >>

متن رپورتاژ از 500 کلمه تا 1200 کلمه می تواند باشد. توصیه می کنیم برای اینکه بهتر نتیجه بگیرید تعداد لینک ها از 3 عدد بیشتر نشوند (اگر چه می توانید تعداد لینک بیشتری هم بگذارید). قبل از”خرید رپورتاژ دانشگاهی” می توانید از ما مشاوره بگیرید.

رپورتاژ در سایت دانشگاهی edu

خرید رپورتاژ دانشگاهی edu با قدرت بالا

نمونه رپورتاژها را می توانید در زیر همراه با قیمت و نمونه مشاهده کنید:

sites.ucsc.edu (نیازمند فیل ترشکن)

Santa Cruz University

آتوریتی: 88

اسپم اسکور: 3%

350/000 T

sites.psu.edu (نیازمند فیل ترشکن)

Pennsylvania State University

آتوریتی: 92

اسپم اسکور: 1%

350/000 T

illinois.edu

University of Illinois Urbana

آتوریتی: 91

اسپم اسکور: 2%

350/000 T

ubc.ca

University of British Columbia

آتوریتی: 87

اسپم اسکور: 3%

350/000 T

utoronto.ca​​ 

UNIVERSITY OF TORONTO

آتوریتی: 89

اسپم اسکور: 1%

350/000 T

stonybrook.edu (نیازمند فیل ترشکن)

Stony Brook University

آتوریتی: 72

اسپم اسکور: 1%

350/000 T

blogs.gwu.edu

The George Washington University

آتوریتی: 79

اسپم اسکور: 1%

350/000 T

lehigh.edu (نیازمند فیل ترشکن)

Lehigh University

آتوریتی: 71

اسپم اسکور: 1%

350/000 T

wiu.edu

Western Illinois University

آتوریتی: 65

اسپم اسکور: 11%

350/000 T

antioquiatic.edu.co (نیازمند فیل ترشکن)

Colombia University

آتوریتی: 40

اسپم اسکور: 4%

200/000 T

mcdaniel.edu

University of British Columbia

آتوریتی: 57

اسپم اسکور: 2%

350/000 T

قیمت ذکر شده برای هر رپورتاژ دانشگاهی با تخفیف استثنایی می باشد.            

همانند این رپورتاژهای دانشگاهی در سایت های دیگر بالای 600 هزارتومان به فروش می رسد.

بعد از واریزی مبلغ رپورتاژ در شماره کارت زیر و یا پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال، متن نهایی رپورتاژ و تصاویر خود را به تلگرام یا واتس اپ 09100928003 ارسال نمایید تا حداکثر 1 تا 2 روز بعد، رپورتاژ شما در سایت موردنظر قرار داده شود.

1- پرداخت از طریق کارت به کارت

5022-2910-8140-5654
به نام مهدی حیدری – بانک پاسارگاد

2- پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال

درگاه زرین پال سئولایت

پیام به واتس اپ 

09100928003 تماس

seolight.net@gmail.com

خرید رپورتاژ خبری

رپورتاژ اگهی خبری یکی از بهترین رپورتاژهای دائمی برای افزایش رتبه سایت می باشد. رپورتاژها معمولا در سایت های با آتوریتی و قدمت بالا قرار داده می شوند تا اعتبار زیادی به سایت مقصد انتقال داده شود. شما با تهیه رپرتاژ آگهی به گوگل نشان می دهید که سایت های معتبر شما را تایید کرده اند و به شما لینک داده اند. رپورتاژها بهترین نوع لینک سازی برای سایت هستند.

 

در هنگام درج رپورتاژ ممکن است با موراد و مشکلات زیر مواجه شوید:

 • عده زیادی قادر به پیدا کردن یک سایت خوب برای درج رپورتاژ نیستند.
 • بسیاری از سایت های با آتوریتی بالا اسپم اسکور بالایی دارند.
 • ممکن است همه سایت های با آتوریتی بالا تاثیر خوبی در رتبه سایت نداشته باشند.

با سفارش این رپورتاژ آگهی ها:

 1. رتبه کلمات هدف و وبسایت خود را افزایش دهید.
 2. دامین آتوریتی سایت تان را بالا ببرید.
 3. تاثیر افزایش رتبه را زودتر مشاهده نمایید.

لیست رپورتاژ آگهی همراه با قیمت و دامین آتوریتی

رپورتاژهایی که در زیر آمده از بهترین رپورتاژها نسبت به قیمت خود هستند و دارای آتوریتی و اعتبار بالایی هستند. 4 مورد اول پیشنهاد ما برای شما به منظور تاثیرگذاری بیشتر می باشد. بغیر از سایت های زیر هر سایتی که نیاز داشتید از ما بخواهید، به دلیل محدودیت فضا، همه سایت ها در این صفحه آورده نشده.

افکار نیوز

آتوریتی: 44

اسپم اسکور: 2%

هزینه رپورتاژ:

550/000 T

ایلنا

آتوریتی: 61

اسپم اسکور:3%

هزینه رپورتاژ:

550/000 T

مهر نیوز

آتوریتی: 79

اسپم اسکور: 1%

هزینه رپورتاژ:

900/000 T

مشرق نیوز

آتوریتی: 68

اسپم اسکور: 4%

هزینه رپورتاژ:

750/000 T

برنا نیوز

آتوریتی: 39

اسپم اسکور: 1%

هزینه رپورتاژ:

600/000 T

پارسینه

آتوریتی: 48

اسپم اسکور:9%

هزینه رپورتاژ:

600/000 T

الف

آتوریتی: 53

اسپم :29%

هزینه رپورتاژ:

550/000 T

آفتاب

آتوریتی: 47

اسپم اسکور:8%

هزینه رپورتاژ:

600/000 T

بعد از واریزی مبلغ رپورتاژ در شماره کارت زیر یا پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال، متن نهایی رپورتاژ و تصاویر خود را به تلگرام یا واتس اپ 09100928003 ارسال نمایید تا حداکثر 1 تا 2 روز بعد رپورتاژ شما در سایت مورد نظر قرار داده شود.

5022-2910-8140-5654
به نام مهدی حیدری – بانک پاسارگاد

پیام به واتس اپ 

09100928003 تماس

seolight.net@gmail.com

سوالات متداول سفارش رپرتاژ اگهی خبری و edu

برای سفارش رپورتاژ خبری چه فایل هایی مورد نیاز است؟

کافیست یک فایل ورد حاوی 500 تا 1000 کلمه (متن مورد نظر شما) به همراه حداکثر 3 عبارت لینک شده و حداکثر 3 تصویر برای ما ارسال نمایید تا رپرتاژ درج شود.

آیا رپورتاژها دائمی هستند؟ و لینک ها بصورت فالو قرار می گیرد؟

بله، رپورتاژها دائمی هستند و لینک ها بصورت فالو قرار می گیرند.

بهترین سایت رپورتاژ را چگونه تشخیص دهیم؟

شاخصه های تشخیص رپورتاژ را می توان 1- دامین آتوریتی زیاد 2- اسپم اسکور پایین 3- قدرت ایندکس بالا دانست.

 

خرید رپورتاژ آگهی خبری قوی

بهترین زمان برای خرید رپورتاژ آگهی چه زمانیست؟

با فرض اینکه تمامی فاکتورهای سئو را به صورت اصولی رعایت کرده باشید،‌در صورتیکه بک لینک های بیشتری دریافت کنید جایگاه بهتری در بین نتایج موتور جستجو پیدا خواهید کرد.این موضوع نتیجه ی تحقیقات نویسنده مطرح وبسایت backlinko به نام برایان است. به میزانی که لینک های با کیفیتی به دست آورید جایگاه شما در موتورهای جستجو بالا می رود. در مورد زمان مناسب دریافت بک لینک در قوانین گوگل صحبتی نشده است. بر طبق تحقیقات و تجربه ها کسب بک لینک از سایت هایی که برای یک عبارت جایگاهی بین سه صفحه اول نتایج دارند جایگاه شما را بهبود می بخشد.

سایت میزبان رپورتاژ خبری را بر اساس چه فاکتورهایی بررسی کنیم؟

بدیهی است که وبسایت میزبان رپورتاژ شما پایستی وبسایتی فعال باشد. برای تشخیص این موضوع به فاکتورهای ارائه شده توسط سایت moz دقت کنید:

اسپم اسکور: این فاکتور عددی بین صفر تا صد است و نشان دهنده میزان فعالیت اسپمی یک سایت است. این فاکتور بر اساس 27 معیار اندازه گیری می شود. بسیاری از سایت ها از فاکتورهای اسپم اسکور اطلاع ندارند. گوگل با انتشار نسخه 4 الگوریتم پنگوئن خود اعلام کرده است اسپم اسکور بالا برای یک سایت تاثیر منفی بر عملکرد وبسایت هایی که از آن بک لینک دریافت کرده است ندارد. دانستن این موضوع صرفا از این جهت به کار شما می آید که می دانید از چنین سایتی ارزش و اعتباری خوب یا بد نصیب سایت شما نخواهد شد.

اعتبار دامنه: این معیار با علامت DA نشان داده می شود و مقداری بین یک تا صد دارد. این عدد ارزش و اعتبار کلی دامنه یک سایت را در نزد موتورهای جستجو نشان می دهد. این عدد در قیاس با وبسایت های مشابه ارائه می شود. در این رابطه باید گفت که ممکن است یک سایت فروشگاهی ارزشی کمتر از یک سایت خبری با اعتبار 20 داشته باشد.

اعتبار صفحه: این معیار با علامت PA نشان داده می شود. این معیار نشان دهنده این است که یک وبسایت برای رسیدن به نتایج بالای موتورهای جستجو چه راهی را در پیش گرفته است. به میزانی که این عدد بالاتر باشد، در صورتیکه درآن سایت رپورتاژ آگهی منتشر کنید، راهی ساده تر برای صعود به رتبه های بالای موتورهای جستجو در پیش خواهید داشت.

مهمترین عامل موفقیت رپورتاژ آگهی تولید محتواست

در تولید محتوای رپورتاژ آگهی نکات مهمی وجود دارد که بهتر است رعایت کنید. مهمترین آنها این است که مقاله ی شما باید کاملا بر اصول سئو و برندینگ منطبق باشد. در این صورت است که می توانید نتایج ایده آلی دریافت کنید. دقت کنید که محتوایتان تکراری نباشد. چرا که چنین محتوایی شانس زیادی برای رفتن به جایگاه های بالای موتور جستجو ندارد و از سمت ربات های آن نادیده گرفته می شود. این موضوع را باید زمانی مد نظر داشته باشید که قصد دارید یک متن واحد را در چندین سایت مختلف به صورت رپورتاژ آگهی منتشر کنید و یا مطالب فعلی موجود در سایت خود را به این عنوان منتشر کنید.

چه زمانی باید نسبت به خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنیم؟

به رپورتاژ آگهی بعنوان نوعی دوپینگ برای وبسایت خود نگاه کنید. در دنیای ورزش دوپینگ چه زمانی به کار می آید؟ زمانی که شما در رقابت برای رتبه های برتر باشید. بدین معنی که یک ورزشکار معمولی با دوپینگ کردن نمی تواند به رتبه های برتر دست پیدا کند. همین موضوع برای انتشار رپورتاژ برای وبسایت نیز صدق می کند. اگر صفحه شما در صفحات یک و دو و سه گوگل قرار دارد می توانید برای سایت خود رپورتاژ بخرید اگر چه رپورتاژ در کل باعث بهبودی سایت شما در هر قسمتی از سرچ گوگل که باشید خواهد شد.

تنها یک لینک از هر صفحه را در متن قرار دهید

اگر در متن ریپورتاژ آگهی برای یک صفحه از سایت تان متن های مختلفی به کار ببرید، گوگل فقط اولین لینک را محاسبه می کند. بدین معنی که باقی لینک های به کار رفته از نظر گوگل بی معنی خواهند بود. این مورد از جمله اشتباهات رایج در خرید رپورتاژ آگهی است که درج چند لینک با anchor text متفاوت به حساب می آید.

برای صفحات داخلی سایت رپورتاژ آگهی خریداری کنید

اگر در صفحه ی اول وبساییتان کلماتی دارید که رقابت بر سر آنها بسیار کم است و یا سایت شما در حال حاضر نیز رتبه ی بالایی دارید رپورتاژ آگهی می تواند برای صفحه ی اصلی شما مهم باشد. در غیر اینصورت از آنجایی که صفحه ی اصلی سایت مملو از عبارات دشوار و پرجستجو است، انتشار رپورتاژ آگهی برای آن فایده ی چندانی ندارد.

استفاده از تصاویر در رپرتاژهای خبری و دانشگاهی

وجود تصاویر و ویدئو در متن رپورتاژ آگهی خبری و دانشگاهی از معیارهای تاثیر گذار بر رتبه بندی نتایج گوگل است.  استفاده از تصاویر اختصاصی و مرتبط با محتوای رپورتاژ ارزش و اعتبار صفحه را افزایش می دهد. این موضوع باعث می شود نتیجه ی بهتری از خرید رپورتاژ کسب کنید. بدیهی است که به میزانی که ارزش محتوای صفحه ی ایجاد شده بیشتر باشد، اعتبار منتقل شده به وبسایت شما نیز بیشتر خواهد بود.

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • برای سفارش چند رپورتاژ دانشگاهی تخفیف هم دارید؟ من میخام 10 تا رپورتاژ دانشگاهی رو سفارش بدم. ممنون میشم جواب بدین.

  • سلام بله حتما تخفیف برای شما لحاظ خواهیم کرد. لطفا با یکی از راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 • سلام خیلی ممنون از رپورتاژهای دانشگاهی که ارائه دادین. من واقعیتش فکر نمیکردم تاثیرشون به این زودی معلوم بشه. قبلا رپورتاژهای خبری زیادی گرفتم. بازم تشکر

  • سلام. خواهش میکنم دوست عزیز. بله تاثیرش سریعتر و بیشتر از رپورتاژهای معمولی دیگه هست.

 • من قبلا رپرتاژ از سایت های خبری فارسی میگرفتم با آتوریتی 40 و 50 که تاثیر زیادی نداشتند. اما الان با نصف همون هزینه میام توی سایت معتبر جهانی دانشگاهی با اتوریتی 80-90 رپرتاژم رو میذارم. ممنون از بابت محصول خوبتون

 • اولا سلام خدمت جناب حیدری عزیز. دوما بابت ارائه رپورتاژ های edu واقعا متشکرم.همچنین قبل از خرید از ایشون مشاوره گرفتم برای اینکه چطور رپورتاژهام رو اجرا کنم. قدرت سایت ها و مشاوره ایشون باعث شد پیشرفت خوبی سایتم داشته باشه.

  • سلام جناب سمیعی. خواهش میکنم، سعی ما بر پیشرفت سایت شماست. بنظرم نتیجه خوبی گرفته باشین.

پاسخی بگذارید