مشاوره سئو حرفه ای (حضوری و آنلاین)
مشاوره سئو حرفه ای (حضوری و آنلاین)

مشاوره سئو

مشاوره سئو حرفه ای سایت می تواند جان یک وبسایت آنلاین را نجات دهد. ما در سئولایت اولین و بهترین راهکاری که برای افزایش بازدید و فروش و بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو ارائه می دهیم مشاوره سئو می باشد. چرا که با مشاوره می توانید بطور کامل راه رفته مشاور و متخصص سئو را طی کرده و از اشتباهات فعلی و آینده خود در بحث سئو جلوگیری کنید و تا حد بسیار زیادی در وقت و هزینه های تان صرفه جویی نمایید. 

بازاریابی از طریق سئو و گوگل نیاز به تخصص و تجربه دارد که با استفاده از یک مشاوره سئو کاربلد می توان آن را اجرایی کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا بدانید یک مشاور سئو چه کسی است و چگونه می تواند به کسب و  کار شما روح و جان تازه ای ببخشد! همه ما می دانیم که در هر مسیری لزوم استفاده از یک مشاور می تواند بهبود و تسرعی بسیار بالایی در کار داشته باشد به همین دلیل اکثر شرکت های بزرگ بنا به نوع فعالیت خود حتما از یک مشاور سئو بهره خواهند برد تا در پیچ و خم های موجود بتوانند با استفاده از آن شخص مسیر صاف و همواری را برای خود بسازند. از این رو ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات کامل تری از”مشاوره سئو” و موارد مرتبط با آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید برای استخدام یک مشاور سئو دید بهتر و کامل تری داشته باشید.

 

“مشاوره سئو سایت” چرا مهم است؟

در نگاه اول فعالیت در حوزه وبسایت عملا امری بسیار ساده و راحت می تواند باشد اما در نگاهی گسترده تر می توان به خوبی دریافت که این موضوع می تواند امری بسیار پیچیده و سنگین باشد چراکه این دسته از افراد عموما قصد دارند تمامی راه ها را امتحان کنند و خود به یک نتیجه درست و معقول برسند. این موضوع درست و یا شاید جالب باشد اما استفاده از یک مشاور و کارشناس سئو می تواند در کنار هزینه ای که برای شما دارد از لحاظ آسودگی خاطر و افزایش زمان و مدت بهره وری بسیار بسیار مفید باشد.

 

 چرا به یک مشاور سئو نیاز داریم؟

سئو امری بسیار پیچیده و دشوار است و کسب تجربه در آن نیاز به دانش و تخصصی بسیار بالا دارد تا یک فرد بتواند از طریق راه ها و روش های موثر اقدام به کسب نتیجه در آن کند. از سوی دیگر برخی از شرکت ها که برنامه ای هدفمند و قدرتمند دارند نمی توانند از پس این اوضاع بربیانند چراکه رقیبان دیگر می توانند از آن ها پیشی بگیریند. در این صورت است که لزوم استفاده از یک مشاور سئو به خوبی احساس می شود اما اینکه یک مشاور سئو دارای چه وظیفه ای است را می توان در ادامه به معرفی و بررسی آن پرداخت.

مشاوره سئو حرفه ای
مشاوره سئو حرفه ای

مشاور سئو

یک مشاور وظیفه دارد که در حیطه مشاوره سئو حرفه ای ابتدا بررسی های لازم را انجام دهد و سپس به روند رو به رشد وبسایت کمک کند و یا اینکه وبسایتی را از خطر نزول و افول نجات دهد. یک مشاور حرفه ای سئو سایت با استفاده از دانش و تخصص خود می تواند به خوبی با موارد غیراصولی برخورد کند و پایه و اساس وبسایت شما را محکم بنا کند.

چه کارهایی در سئو دردسرساز می شود؟

اینکه چه کار هایی می تواند به سئوی وبسایت ما آسیب برساند بحث بسیار مهم و کلیشه ای است که در این مقاله نمی توان به آن ها پرداخت. بلکه می توان افزود: برخی از وبسایت ها متاسفانه با نگاهی غلط به دید سئو عموما محتوای بسیار نامناسب و غیر هدفمندی را تولید می کنند و آن نتیجه دل به خواه خود را دریافت نمی کنند از این رو سرخورده و پشیمان می شوند و در نهایت وبسایت خود را رها می کنند اما غافل از آن که مشکلات می تواند به خوبی با یک مشاوره بسیار ایده آل برطرف شود.

 

 تعرفه و هزینه مشاوره سئو چقدر است؟

یک مشاور سئو بر اساس تخصص و نمونه کار های قوی خود می تواند برای مشاوره سئو قیمت های متفاوتی را ارائه دهد. البته نمی توان رقم مشخصی را برای آن ها در نظر گرفت چراکه در ابتدا باید وبسایت هدف به خوبی کنترل شود تا بتوان به خوبی تشخصی داد که زمان اجرا تا انتهای پروژه چقدر است و چه کار هایی لازم است انجام شود. پس در حالت کلی و بدون بررسی نمی توان رقم مناسبی را برای آن در نظر گرفت.

پیشنهاد ویژه: خرید بک لینک قوی و چند لایه ای، مطمئن و سارگار با الگوریتم های گوگل

چه نوع کسب و کار هایی نیاز به خدمات مشاوره سئو دارند؟

عملا دیده شده است که برخی از  کسب و کار ها به دلیل عدم رعایت اصول مناسب به مرور زمان در حال افت می باشند و این مورد نیز باید سریعا توسط یک مشاور حرفه ای سئو بررسی و برطرف شود تا نتایج بهتری حاصل شود. اگر شما یک کسب و کار کوچک هستید و ایده و یا طرحی دارید که در بستر وب هنوز جای گنجایش دارد می توانید از یک مشاور سئو بهره ببرید تا از ابتدای کار بنای کلی وبسایت شما اصولی و کاملا ایده آل چیده شود و همانند سایر وبسایت های دیگر نباشد که برای برطرف کردن شرایط حتما باید دیواری را کوبید و مجدد ساخت!

 

چرا نمی توانیم خودمان مشاور سئوی خودمان باشیم؟

شما نیز می توانید مشاور سایت و سئو وبسایت خودتان باشید اما قطعا استفاده از مشاور سئو صرفا برای آن دسته از افرادی است که وقت و یا فرصت چندانی ندارند و قصد دارند در کمترین زمان ممکن نتیجه بسیار ایده آلی را دریافت کنند از همین رو صرفا بررسی این نتایج توسط افراد متخصص در این حوزه می تواند بسیار بسیار مناسب باشد چراکه افرادی که در این حیطه فعالیت می کنند دارای تجارب بسیار خاصی می باشند که به شیوه ای حرفه ای می توانند گره گشای کار شما باشند. همه ما می دانیم که داشتن تجربه در یک کار می تواند حتی وبسایت ما را از خطر مرگ نجات دهد! ضمن اینکه کنترل سئو سایت نیز امری چند وجهی می باشد که فقط یک مشاور سئوی متخصص از تجزیه و تحلیل آن برمی آید.

مشاوره سئو حرفه ای بصورت حضوری در سئولایت

مشاوره خرفه ای در سئولایت به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. در مشاوره حضوری سئو شما با متخصص سئو رودرو صحبت کرده و بعد از ارائه گزارش و اطلاعاتی در مورد سایت خود به آنالیز و تحلیل سایت شما از جهات مختلف می پردازیم. بعد از تحلیل راهکارهایی را به شما ارائه می دهیم که منجر به افزایش رتبه و بازدید سایت شما شود. لازم به ذکر است در همان جلسه مشاوره سئو یک سری تغییرات لازم را در سایت شما بنا بر رضایت شما اعمال می کنیم. می توانید با پرکردن فرم زیر در خواست مشاوره سئو را ثبت نمایید و یا برای اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

مشاوره سئو
مشاوره سئو

مشاوره آنلاین سئو

سئولایت مفتخرست برای اولین بار خدمات مشاوره آنلاین سئو حرفه ای را ارائه نماید. این سرویس بدون نیاز به حضور صاحب وبسایت و کسب و کار و بصورت آنلاین برگزار می شود. ابتدا اطلاعات کاملی از وبسایت به مشاور سئو ارائه می شود (با پر کردن فرم انتهای صفحه می توانید این اطلاعات را بدهید) و بعد از بررسی و آنالیز دقیق سایت از نظر مشاور، در یک جلسه آنلاین تمام اشکالات و پیشنهادات برای بهبود سئو و بهینه سازی سایت به شما داده می شود. همچنین می توانید به صورت تلفنی سوالات خود را از کارشناس و مشاور سئو بپرسید. مطمئن باشید که ما در کنار شما هستیم تا تحول عظیمی در کسب و کار و سایت شما ایجاد کنیم.

مشاوره رایگان سئو

اگر نیاز دارید تا قبل از مشاوره اصلی یک مشاوره اجمالی با همدیگر داشته باشیم و یا ممکن است سوالاتی در ذهن تان وجود داشته باشد که هنوز شما را برای مشاوره ترغیب نمی کند می توانید از مشاوره رایگان سئو استفاده کنید. در این حالت در واتساپ (کلیک کنید) یا تلگرام پیام دهید و در مورد نحوه برطرف کردن مشکلات سئوی سایت شما و نیز راهکارهای اجمالی به گفتگو می پردازیم.

پیشنهاد: شما دوست محترم می توانید با شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو به صورت حضوری، ضمن آموزش تکنیک های پیشرفته سئو، برای بهیود سایت خود نیز مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همچنین اگر شرایط مشاوره را به هر دلیلی ندارید می توایند با خرید دوره آموزش سئو حرفه ای تمام مباحث پیشرفته را در منزل فرا بگیرید.

مشاوره آنلاین سئو
مشاوره آنلاین سئو

جمع بندی مقاله مشاوره سئو تخصصی سایت

همان طور که مشاهده نمودید ما در این مقاله به خوبی در خصوص شرایط و وظایف یک سئوکار اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا شما بتوانید از مزیت های استفاده از یک مشاور بهینه سازی سایت بهره مند شوید. اگر کسب و کار تازه ای دارید و در ابتدای راه هستید می توانید از این فرصت استفاده کنید و از مشاوره های تخصصی تیم سئولایت بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید و یا از طریق این مقاله و در بخش نظرات تمامی سوالات خود را از ما بپرسید تا در کمترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهیم.

دقت داشته باشید که ترجیحا مشاوره سئو بصورت آنلاین برگزار می شود. در محیط آنلاین به سایت شما دسترسی پیدا خواهیم کرد و تمام نکات لازم برای اصلاح و بهبود سایت شما از هر لحاظ گفته خواهد شد و میتوانید از صفحه دسکتاپ خود (با نرم افزاری که در اختیار شما قرار می دهیم) تمام نکات لازم را ثبت و ضبط نمایید. مطمئنا با مشاوره آنلاین سئو شما می توانید عواقب کارهای خطرناک را از سایت خود دوره کرده و از تجربیات سئوکاران حرفه ای در یک جلسه کوتاه بهره ببرید، به همین خاطر ارزش مشاوره در هر کاری، مخصوصا سئو سایت فوق العاده بالا می باشد.

بعد از تکمیل فرم بالا با شما تماس خواهیم گرفت و در مورد سایت و کلمات کلیدی شما تحقیق خواهیم نمود و سپس جلسه مشاوره آنلاین را برگزار می نماییم.

برای پیش مشاوره می توانید همین الان از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

5/5 - (1 امتیاز)

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • من از مشاوره سئو و آموزش سئو استاد حیدری عزیز بسیار راضی هستم.
  ایشان وبسایتی که به عنوان کارشناس سئو روی آن کار می کردم را تحلیل کردند و موارد بسیار ارزشمندی را متذکر شدند و در جلسات آموزش سئو که خدمت ایشان داشتیم، روی تک تک آن موارد کار کردیم و همزمان با آموزش، موارد را اجرا کردیم و رتبه سایت در گوگل، خیلی بهتر شده است.
  برای ایشان آروزی موفقیت دارم.

  • سلام جناب مسیحا. ممنونم نظر لطف شماست. انشاالله که تونسته باشم در زمینه سئو و بهینه سازی سایت کمک کوچکی به شما کرده باشم.

 • سلام خدمت دوستان سئوکار. من در جلسه مشاوره آنلاینی که با جناب حیدری داشتم ابتدا ایشون سایت رو چک کردند و بعد از آنالیز و چک کردن مشاوره غیرحضوری رو شروع کردیم.اشکالات سایت بنده رو بازگو کردند و برای هر کدوم راه حلی ارائه دادند که بعضی از کارهاش رو در همون مشاوره برای من انجام دادند و ایراداتش رو برطرف کردند. بعد یکسری نکات رو عرض کردند که باعث بهبودی سایت می شد و در انتها نیز بنده چند سوال تخصصی در مورد سئو بودم که ماهها دنبال پایخ اونها بودم و جوابم رو کامل گرفتم.باز هم تشکر میکنم از مشاوره خوب ایشون.انشالله بتونیم روزی جبران کنیم.

  • درود جناب کبیری.لطف دارید. امیدوارم که کسب و کارتون هر روز بهتر از دیروز باشه. موفق باشید.

 • سلام استاد حیدری عزیز.سپاسگذارم از مشاوره بسیار کاربردی شما. واقعا مطالبی که آموزش دادین فوق العاده برام ارزشمند بود.لازم دونستم که حتما از شما در این صفحه تشکر کنم تا دوستان دیگری که کسب و کار آنلاین دارند حتما از تجارب و تخصص ایشون استفاده کنند.

  • سلام و تشکر جناب صدیقی عزیز. جلسات خوب و شیرینی با هم داشتیم. امیدوارم موفقیت شما همچنان قویتر از قبل ادامه داشته باشه.

 • از مشاوره سئو حرفه ای ایشون که بصورت آنلاین برگزار شد خیلی ممنونم. تمام نکات لازم برای یک سئو حرفه ای رو گوشزد کردند که راهمون رو خیلی هموار و ممطئن کرد.واقعا ارزش کار مشاوره سئو بالاست.

  • خواهش میکنم جناب محمدی نسب. امیدوارم گام کوچکی در راستای موفقیت کسب و کار شما برداشته باشم.

دیدگاهتان را بنویسید