تعرفه خدمات سئو یا قیمت سئو وبسایت در بسیاری از اوقات و شرایط متفاوت هست و به چند فاکتور عده بستگی دارد. اگر می خواهید از قیمت سئو مطلع شوید و بدانید کدام کلمه رقابت بسیار بالایی دارد و یا چگونه می توانید اطلاعات کاملی در مورد هزینه های انجام پروژه های بهینه سازی وبسایت به دست آورید، در این مقاله به خوبی شرح داده ایم. همان طور که می دانید سئو یکی از روش های افزایش فروش و افزایش بازدید سایت می باشد اما این کار عملا شیوه ای بسیار سخت و سنگین می باشد که نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارد. ما به خوبی بر موضوع سئو اشراف کاملی داریم و نمونه کارهای سئو قوی ای نیز در این راستا داریم اما اینکه چطور می توانیم هزینه های سئو یک کلمه را مشاهده کنیم بحث بسیار مفصلی است که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

خدمات سئو سایت شامل چه مواردیست؟

در سئو خدمات و سرویس های زیادی وجود دارد که یک شرکت سئو میتواند آنها را برای یک سایت انجام دهد. از جمله خدماتی که سئولایت می تواند در این زمینه انجام دهد موارد زیر می باشد:

 1. تحقیق کلمات کلیدی پرسرچ و مناسب برای سایت
 2. چیدمان و ساختار بندی اسکلت اولیه سئو سایت بصورت استاندارد
 3. تولید محتوای سئو شده همراه با تمامی المان های موثر
 4. بالابردن سرعت لود صفحات مختلف سایت و افزایش رتبه جی تی متریکس
 5. آنالیز سایت با ابزارهای مختلف هم از لحاظ سئوی داخلی و هم سئوی خارجی
 6. برطرف کردن اشکالات سایت جهت افزایش رتبه در گوگل
 7. مشاوره حرفه ای سئو آنلاین و حضوری در قالب چند جلسه کاربردی و یا مشاوره دائمی
 8. بک لینک سازی مداوم و با استراتژی بصورت موثر و بلند مدت
 9. مشاوره و تدوین استراتژی کمپین رپوتاژها برای کسب رتبه پایدار
 10. ارائه رپورتاژهای edu در سایت های دانشگاهی معتبر و قدرتمند خارجی با تاثیر بالا
 11. ارائه آموزش سئو حرفه ای در قالب جلسات حضوری و آنلاین برای اشخاص و ارگانها
 12. ارائه آموزش های حرفه ای در قالب فیلم های قابل دانلود
 13. و دهها خدمات خاص دیگر سئو

جهت انجام هر کدام از این خدمات کافیست با ما در ارتباط باشید تا هزینه و شرایط خدمات به شما اعلام شود.

تعرفه خدمات سئو سایت

تعرفه خدمات سئو سایت

تعرفه خدمات سئو سایت چگونه محاسبه می شود؟

همان طور که می دانید کلمات دارای ارزش های بسیار قابل توجه ای هستند که بر اساس برخی از موارد دارای سیاست های قیمت گذاری خاصی می باشند به عنوان مثال سئو کردن کلمه ای همانند “آموزش سئو” و “خرید شامپوی حاج رضا” دارای تفاوت قیمت و کیفیت بسیار بسیار مجزایی از یکدیگر می باشند که در این مقاله به خوبی به بررسی تعرفه خدمات سئو سایت خواهیم پرداخت.

نحوه محاسبه قیمت سئو وبسایت

همواره سیاست های قیمت گذاری سئو دارای موارد بسیار جامع تری است اما از مهم ترین موارد نحوه محاسبه قیمت سئو می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • سختی کلمه
 • تک سیلاب یا چند سیلاب بودن کلمه
 • جستجوی کاربر در ماه برای آن کلمه
 • رقابت در آن کلمه
 • و…

4 مورد فوق را می توان از مهم ترین موارد در سئو یک کلمه در نظر گرفت که در ادامه کمی آن ها را توضیح خواهیم داد.

سختی کلمه در بهینه سازی سایت چیست؟

سختی کلمه یا KD یا همان کیوورد دِنسیتی در واقع معیار و سنجشی بر میزان رقابت آن کلمه است. شما می توانید این مورد را از ابزار سایت moz بررسی کنید. همواره سختی یک کلمه معیاری است که از 0 تا 100 به آن نسبت داده شده است که هر چقدر این معیار بالاتر باشد به طور یقین سئو برای آن کلمه سخت تر است. برای آن که بتوانید اطلاعات کامل تری از این مورد به دست آورید می توانید به قسمت https://analytics.moz.com/pro/keyword-explorer مراجعه کنید و با ثبت نام در این وبسایت اطلاعات دقیق تری به دست آورید.

پیشنهاد ویژه: شما می توانید با شرکت در کلاس آموزش خصوصی سئو تکنیک های پیشرفته این مبحث را بصورت کامل فرابگیرید.

تک سیلاب یا چند سیلاب بودن کلمه کلیدی

تک سیلاب یا چند سیلاب بودن کلمه نیز یکی دیگر از فاکتور ها و سیاست های قیمت گذاری سئو محسوب می شود با این معیار که کلمات چندسیلابی یا long tail همواره سئوی ساده تری به نسبت کلمات تک سیلابی دارند. به عنوان مثال سئو در کلمه آموزش سئو در ارومیه با کلمه آموزش سئو یا سئو بسیار بسیار آسان تر است. پس می توان این مورد را نیز در کنار سایر موارد قیمت گذاری سئو در نظر گرفت.

جستجوی کاربر در ماه برای آن کلمه

به طور یقین این مسئله نیز ارتباط کاملی با قیمت گذاری سئو خواهد داشت، چراکه برای هر نوع کسب و کاری بسیار مهم است که کاربران در ماه چه کلمه ای را بیشتر جستجو می کنند. این کلمات را نیز می توانید از سرچ کنسول گوگل به دست آورید که برای هر سایت منحصر به فرد و متفاوت می باشد. به عنوان مثال شما وقت و هزینه بسیار زیادی صرف سئو کلمه خرید محصولات گیلان نموده اید اما در طی ماه اخیر متوجه می شوید که کلمه خرید سوغات گیلان دارای جستجوی بیشتری است و زین پس سعی می کنید این کلمه را سئو کنید.

کدام کلمات کلیدی در خدمات سئو قیمت بالاتری دارند؟

به طور عمومی کلماتی که تک سیلابی هستند و یا دارای KD بالای 30 هستند دارای قیمت بالاتری به نسبت سایر کلمات قرار می گیرند. این مورد را در مطالب فوق به صورت جدی بررسی نموده ایم. انتخاب کلمه کلیدی مناسب و سپس سئو بر روی آن کلمه از قدم های اولیه در سئو می باشد.

قیمت سئوی سایت
قیمت سئوی سایت

رقابت در یک کلمه کلیدی و ارتباط با هزینه انجام سئو

رقابت نیز یکی از موضوعات بسیار مهمی است که بر روی قیمت و هزینه انجام سئو افزایش پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال شما قصد دارید بر روی کلمه خرید پیراهن مردانه سئو کنید. رقبای شما بسیار قدر و حرفه ای هستند همانند دیجی استایل، مدیسه، شیکسون و… که این مورد نیز بر روی قیمت قطعا تاثیر گذار خواهد بود.

سختی کلمه کلیدی و ارتباط آن با تعرفه سئو

در خصوص سختی کلمه نیز اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دادیم اما باید بدانید که در برخی از شرایط سختی کلمه می تواند تعیین کننده قیمت نهایی باشد چراکه این موضوع خود با بررسی نتایج 10 رقیب اول و کارکرد آن ها بررسی خواهد شد.

تعرفه پروژه سئوی سایت چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه پروژه سئو نیز همان طور که اشاره نمودیم از طریق روش های فوق بررسی می شود و در نهایت یک جمع بندی نهایی را برای شما ارسال خواهیم نمود که می توانید پس از بررسی شرایط اقدام به سئو کنید.

مدت تاثیرگذاری سئو برای یک کلمه به چه صورت است؟

این مورد نیز بنا به فعالیت و نوع خدمات وبسایت می تواند عموما مورد سنجش قرار بگیرد. در برخی از مواقع دیده شده است که برخی از وبسایت ها از حدود دو هفته این روند آغازشده و یا یک ماه آینده به اتمام رسیده است اما در حالت کلی می توان بیان نمود که:
میزان تاثیر پذیری سئو برای کلمات مختلف و همچنین وبسایت های مختلف کاملا متفاوت است اما شروع از یک الی سه ماه آینده می تواند تاثیر گذار باشد.

هزینه سئو وردپرس

سایتهای وردپرسی جزو محبوبترین سیستم ها برای راه اندازی سایت هستند که قابلیت سئو و بهینه سازی بالایی دارند. برای همین توصیه می شود در صورتیکه بتوانید تمام نیازهای خود را با وردپرس برآورده نمایید از این سیستم استفاده کنید. در وردپرس کدهای داخلی سایت بهنیه می شوند و افزونه های بسیار متعددی برای بهبود سئو سایت وجود دارد که هر از چند گاهی آپدیت و تکمیل تر می شوند. هزینه سئوی سایت های وردپرسی نیز همانند دیگر سایت های بستگی به سختی کلمه کلیدی، چند سیلاب بودن آن و رقابت در آن کلمه هستند.

تعرفه رپورتاژ خبری در سئو

ما در سئولایت رپورتاژ های دانشگاهی از معتبرترین دانشگاههای جهان را ارائه می دهیم. این رپورتاژها دارای اعتبار و قدرت بسیار بالایی هستند و می توانند تاثیر قابل ملاحظه ای در رشد کلمه کلیدی شما داشته باشند. برای مشاهده توضیحات می توانید بر روی خرید رپورتاژ آگهی دانشگاهی کلیک نمایید.

اگر سوالی در مورد خدمات سئوی ما دارید می توانید همین الان از روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

نکته مهم: قبل از اینکه درخواست اعلام قیمت سئو نمایید لطفا کلمات کلیدی درخواستی خود را به همراه آدرس صفحه مورد نظر برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا حدود قیمت برای شما ارسال شود. اگر سایت تازه تاسیس هستید هم ذکر نمایید و آدرس صفحه اصلی خود را برای ما ارسال کنید. فقط در موارد ضروری از تماس تلفنی استفاده نمایید. تشکر  

blank

blank

blank

 

جمع بندی مقاله هزینه انجام سئو سایت

ما در مقاله هزینه انجام سئو سعی نمودیم به بررسی موارد مهم و تاثیر گذار در نحوه تشخیص تعرفه خدمات سئو حرفه ای سایت اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم از این رو می توانید با ما در تماس باشید تا اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید چراکه ما به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنیم و لیست بسیار جالبی را به همراه تعرفه سئو کلمه شما برایتان ارسال خواهیم نمود. چنانچه سوالی در این خصوص دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

پیشنهاد ویژه: با خرید آموزش سئو در سئولایت می توانید سایت خود را به تنهایی سئو کنید!

دیدگاهتان را بنویسید