مسیر روشن سئو ، متفاوت و کاربردی برای حرفه ای ها

سئولایت یک مسیر روشن و مطمئن در دنیای سئو می باشد. فعالیت ما بصورت جدی از سال 1390 آغاز شد و تا به حال توانسته ایم در مباحث آموزش و مشاوره و همچنین بهینه سازی کلمات مختلف گام های موثری را برداریم. در سئولایت سئو را متفاوت و کاربردی می آموزید. سئولایت مفتخرست که بستری مناسب برای علاقمندان و متخصصان سئو می باشد.

در این مجموعه در تلاشیم با ارائه آموزش های متفاوت و کاربردی در سئو برای علاقمندان این حوزه، خلاء های این حوزه را تکمیل نماییم. عموم آموزش ها در این سایت تجربه محور و برگرفته از منایع معتبر می باشد که در دوره های متفاوتی گردآوری شده است.

در زمینه سئو سایت با شرکت ها و مجموعه های متفاوتی در تعامل و همکاری بوده ایم که هر کدام دارای سیستم های مدیریتی و اجرایی متفاوتی بوده اند و توانسته ایم تعهدی که به آنها در زمینه بهبود سئوی سایت شان داده بودیم را عملی نماییم.

در بخش خدمات سئو خارجی، سرویس خرید بک لینک را داریم که توانسته ایم با ارائه بک لینک های چندلایه ای گره ای یا هرمی در این زمینه موفق باشیم. همچنین انواع پلن های بک لینک با هزینه های متفاوت برای سایتهای گوناگون طرح ریزی شده است. همچنین در بخش رپورتاژ نیز رپورتاژهای دانشگاهی را برای سایت های ایرانی و خارجی تدارک دیده ایم. این رپورتاژها دارای قدرت و اعتبار بسیار بالایی هستند که با هزینه بسیار مناسب در اختیار شما قرار گرفته است.

در بخش آموزش خصوصی سئو تا به حال دهها دانشجوی موفق با تکمیل دوره های خصوصی ما در این زمینه وارد بازار حرفه ای سئو شده اند. همچنین با مشاوره به دهها کسب و کار آنلاین توانسته ایم پیشرفت و بهبود سایت آنها را در نتایج گوگل شاهد باشیم و لبخند رضایت را در چهره آنها مشاهده نماییم.

خدا را شاکریم که توانسته ایم گامی کوچک در زمینه ارتقای کسب و کار آنلاین دوستان و همراهان عزیزمان داشته باشیم و امیدواریم این پیشرفت و ارتقا روز به روز برای آنها بیشتر نمایان شود.

به امید دنیایی سرشار از رقابت های زیبا برای یک زندگی زیباتر…

 

3 استاد مجرب
1650 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
29 دوره اموزشی
5/5 - (3 امتیاز)