سئو وب سایت

سئو و بهینه سازی تارنما چه است ؟

به صورت خلاصه سئوی سایت یعنی رعایت فاکتور ها و الگوریتم های موتور های کاوش در قسمت های گوناگون یک وبسایت جهت به دست آوردن مقام در حاصل موتورهای کاوش است .
احتمال دارد بگید عالی این گزاره یعنی چه ؟ در جواب بدین سوال ابتدا بایستی دو مورد زیاد حساس را توضیح بخشید آن‌گاه خودتان به راحتی پاسخ را می‌یابید :

سئو برای یوزرها یا این که موتور های کاوش

این مسئله را با یک نمونه توضیح میدهیم : تهران شهری بزرگ و نامرتب با جمعیتی بالا هست در شرایطی که هر که در‌این شهر بخواهد آن طور که می‌خواهد اخلاق و رفتار نماید سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و به همین دلیل قانون ها به وجود آمده اند .
الگوریتم ها و فاکتورهای رنکینگ موتورهای کاوش هم دقیقا همین کار را انجام می دهند آنان یک سری ضوابط را اوضاع نموده اند و وبسایت هایی که می خواهند درین موتور کاوش رده بگیرند باید این قانون ها را رعایت نمایند .
کاوش سئو در تهران در گوگل
آیا خویش اینجانب نیز با رعایت این قانون ها می‌توانم سایتم را با صرفه کنم ؟
در جواب می بایست بیان کنم نیز می توانید و نیز نمی توانید یعنی هنگامی قرار است به عنوان مثال تیتر و توضیحات متا برای صفحه ها خویش بنویسید که به راحتی قابل اجرا است . عالی این داستان مشکلی ندارد ولی این که آیا تیتر و توضیحات متا درج شده شما مشکلی دارااست یا این که خیر یا این که چطور آن را خوب تر از این چیزی که در الان است کنیم و یا این که نقاط ضعف رقبا دراین باره را بررسی و آن‌ها را چک نماییم نیاز به تخصص و تجربه داراست و این یک نمونه معمولی اما کاربردی بود و در بعضی مساله این قضیه پیچیده خیس می شود .