خرید بک لینک PBN (پی بی ان)

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با وبلاگ، سایت و… سروکار دارید، حتماً اسم “بک لینک PBN” به گوش تان خورده است. PBN مخفف Private Blog Network است که با عنوان Private Backlink Network نیز شناخته می­شود؛ یعنی مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها و سایت‌هایی که با هدف تقویت سایت اصلی و لینک­سازی ایجاد می‌شوند که به آن لینک سازی شبکه ای نیز می گویند.

PBN یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین فاکتورها در رتبه‌بندی نتایج گوگل است و به تعداد و کیفیت لینک‌های ورودی به سایت اشاره دارد. اهمیت بک لینک پی بی ان از آن جهت است که قدرتی معادل با چند رپورتاژ را به صفحۀ هدف شما منتقل می‌کند.

 

خرید رپورتاژ pbn (پی بی ان)

رپورتاژ pbn در واقع همان بک لینک پی بی ان است با این تفاوت که در لایه اول اکثرا از رپورتاژهای معتبر استفاده می شود. این رپورتاژها باید با دقت انتخاب شوند و استراتژی اجرای آنها باید دقیق و حساب شده باشد. شما با خرید رپورتاژ pbn اصولی می توانید در کلمات دشوار، رتبه سایت خود را بهبود ببخشید و از رقبای خود پیشی بگیرید. می توان گفت بهترین روش و به صرفه ترین راه برای بالا آمدن در نتایج گوگل همین رپورتاژ pbn است که عده زیادی از مدیران سایتها درباره آن چیزی نمی دانند و برای همین سایت شان در صفحات دوم و سوم گوگل می باشد.

پلن های مختلف بک لینک pbn بصورت رپورتاژی

در زیر پلن های پی بی ان و چند لایه رپورتاژی را مشاهده می کنید که در سایت های متعددی تست و تجربه شده و نتایج عالی داشته است.

پلن بک لینک ترکیبی A1 

پلن بک لینک ترکیبی B2

 

پلن بک لینک ترکیبی C3

برای مشاهده همه پلن ها و شرایط و قیمت ها وارد صفحه زیر (خرید بک لینک) شوید:

<<   ورود به صفحه خرید بک لینک pbn و سفارش  >>

برای مشاوره و راهنمایی و همچنین سوالات خود همین الان از طریق لینک های زیر با ما در ارتباط شوید:

پلن های ارزان لایه ای (8 و 12 و 18 رپورتاژی)

ما شدیدا شما را به استفاده از این روش موثر و ایمن دعوت می کنیم تا همیشه یک گام جلوتر از رقبای خود باشید…

خرید رپورتاژ pbn

سفارش رپورتاژ pbn

رپورتاژهای پی بی ان سئولایت دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • ⛳ چندین رپورتاژ آگهی فارسی قدرتمند هم حوزه در سایتهای منتخب با تاثیر بسیار بالا
 • ⛳ چندین رپورتاژ قدرتمند دانشگاهی EDU با آتوریتی بالای 70، 80 و 90 برای قدرت بیشتر
 • ⛳ تهیه متن های سئو شده رپورتاژها برای تاثیرگذاری هر چه بهتر رپورتاژ با رعایت نکات سئو
 • ⛳ ایجاد لایه های دوم، سوم و چهارم (لینک سازی هرمی) برای تقویت هر چه بیشتر رپورتاژها
 • ⛳ پیاده سازی تکنیک های حرفه ای لینک سازی در رپورتاژها و لینک سازی لایه ای
 • ⛳ مشاوره جهت بهبود سئو داخلی صفحاتی که برای آنها لینکسازی میکنید (تاثیر دوبل)
 • ❖دائمی و بدون نیاز به تمدید ❖سازگار با الگوریتم ها
 • ❖قیمت و زمان: متغیر در هر پروژه

تصویر نمونه رپورتاژ PBN اجرا شده (کلیک کنید)

تصویر نمونه 2 رپورتاژ PBN اجرا شده (کلیک کنید)

نمونه بک لینک رپورتاژ PBN

سفارش بک لینک pbn

بک لینک های پی بی ان ما داری ویژگی های زیر هستند و برای هر پروژه داری زمان و هزینه متفاوتی می باشند:

 • ⛳ چندین بک لینک وب 2 (WEB 2) قوی
 • ⛳ چندین بک لینک رپورتاژی ایرانی و خارجی
 • ⛳ رپورتاژهای دانشگاهی درجه یک و دو
 • ⛳ چندین وبلاگ خارجی قدرتمند
 • ⛳ چندین وبلاگ فارسی قدرتمند قدیمی
 • ⛳ اجرا بصورت چند لایه ای
 • ⛳ تقویت با بک لینک های سوشیال و بلاگ
 • ❖ ترکیبی از فالو و نوفالو (اکثرا فالو)
 • ❖ دائمی و بدون نیاز به تمدید
 • ❖ سازگار با الگوریتم های گوگل
 • ❖قیمت و زمان: متغیر در هر پروژه

تصویر یک نمونه بک لینک PBN اجرا شده برای یک سایت:

بک لینک پی بی ان هرمی شبکه ای

جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید رپورتاژ پی بی ان، همین الان با واتساپ (موبایل – دسکتاپ) یا تلگرام سئولایت در ارتباط باشید.

بک لینک و رپورتاژ PBN

خرید رپورتاژ در 55 سایت فارسی مجله ای باکیفیت (فرصت استثنایی با قیمت عالی)

ثبت رپورتاژ در 55 سایت مجله ای فارسی برای بهبود رتبه کلمات کلیدی ، ایندکس مطالب، استفاده در لایه های اول(مستقیم)، دوم و سوم بصورت رپورتاژ و پی بی ان، نیاز به ارسال متن (500 تا 2000 کلمه ای) – تعداد لینک ها: حداکثر 3 لینک از یک دامنه – زمان انتشار: 24 ساعت تا 48 ساعت – قیمت هر رپورتاژ: 90 هزار تومان

برای خرید در واتساپ یا تلگرام سئولایت پیام دهید. لیست سایتها برای شما ارسال خواهد شد.

آیا بک لینک و رپورتاژ PBN باعث پنالتی شدن سایت شما می‌شود؟

خیر! چرا؟ زیرا تنها تعداد محدودی بک لینک PBN (حدود 3 الی 10 تا) در لایه اول بصورت مستقیم برای سایت­ هدف لینک شده است. اگرچه در لایه­ های پایینی این بک لینک‌ها، صدها لینک دیگر قرار دارد، اما هرگز گزارش نشده است که گوگل به خاطر چند لینک، وب‌سایت را پنالتی کند. در واقع اگر در فاصله زمانی کوتاهی صدها لینک بصورت مستقیم به سایت شما داده شود سایت شما احتمالا دچار پنالتی خواهد شد ولی در پی بی ان فقط شمار اندکی از بک لینک ها آن هم با استراتژی خاص و مطابق الگوریتم های گوگل به سایت شما مستقیما لینک خواهد شد.

 پنالتی شدن سایت بک لینک

شاید به نظرِ شما، 5 بک لینک یا رپورتاژ PBN در لایه اول، عدد کمی باشد، اما نباید فراموش کرد که قدرت هزاران لینک به صورت لایه ای و هرمی در پشت سر آن جمع شده است. پس باید با دقت و با یک روش اصولی اجرا شود.

روش اصولی برای اجرای بک لینک­های PBN (که از طریق همین سایت نیز می­توانید تهیه کنید)، اصلاح شدۀ روش بلک هت (کلاه سیاه) است که با ترکیب روش­های کلاه سفید به متد کلاه خاکستری و بسیار قدرتمند تبدیل شده­ است.

بنابراین اگر علم کافی در این زمینه ندارید، بهتر است از متخصصِ این کار کمک بگیرید تا با هشدار پنالتی از سوی گوگل مواجه نشوید! متخصصین ما با به گارکیری روشی امن و با کیفیت، قدرتی فوق­ العاده را برای شما ایجاد می­ کنند.

آیا ساخت PBN کار درستی است؟

برخی کارشناسان که تجربه کمی در سئو دارند بر این باورند که PBN کار اشتباهی است. آنها معتقدند بدون هیچ گونه لینک­سازی، باید به نتایج گوگل صعود کرد. کارفرما نیز به علت عدم آگاهی کامل در این زمینه، اعتماد می­کند، اما بعد از مدتی هزینه کردن و نتیجه نگرفتن، عذر این افراد را می خواهد. در واقع باید گفت امروزه رقابت بر سر سایت هایی است که پی بی ان خوب تری را اجرا کرده اند.

ساختار لایه لایه و شبکه ای، قدرت لینک های PBN را چندین برابر میکند!

بک لینک PBN، به نوعی یک بک لینک در شبکۀ چند لایه محسوب می‌شود که اعتبار را از لایه های پایین تر به لایه اول و نهایتا سایت هدف انتقال می­ دهد. ساختاری معجزه آسا که به دلیل ماهیت لایه لایه بودن، قدرت لینک­ها را چندین برابر می­ کند. این افزایش قدرت، به دلیلِ لینک­سازی چند لایه در چندین سایت که متعلق به اشخاص و ارگانهای مختلف است می باشد.

ساختار لینک سازی pbn

ساختار لینک سازی در  PBN چگونه است؟

در ساختار لایه لایه PBN، چند بک لینک اصلی ایجاد می­شود. بک لینک­هایی که از رپورتاژ خبری، مقالات، وبلاگ­های نسل 2، سایت­های دانشنامه، پروفایل­های دانشگاهی و… به سایت مورد نظرِ ما لینک­دهی می­کنند.

در ادامه باید برای تقویت صفحاتِ مرحلۀ اول اقدام کنیم. هر چقدر تعدادِ سطوح و قدرتِ مورد نیاز ما بیشتر باشد، تعداد لینک­ها نیز به صورت هرمی بالا می‌رود و مراحل طولانی ­تر خواهد شد. به همین دلیل است که به این روش لینک­سازی هرمی نیز می­ گویند.

آیا بک لینک PBN همان متد لینک­سازی انبوه است؟

خیر! لینک­سازی انبوه روشی است که به یکباره سایت را با صدها بک لینک اشباع می‌کند که این امر می‌تواند باعث پنالتی شدن سایت شود. این در حالیست که اولویتِ تیم سئولایت؛ اجرای لینک­سازی PBN رعایت اصول و تکنیک های ایمن با ریسک بسیار پایین است.

تاثیرگذاری بک لینک­های PBN چه مدت به طول می انجامد؟

با تکمیلِ اجرای لینک­سازی PBN حدود 1 تا 3 ماه طول می­کشد تا نتایج افزایش رتبه سایت مورد نظر، به صورت افزایش قدرت صفحه (PA) و یا افزایش رتبه سایت، مشاهده شود. البته ناگفته نماند که مشاهده نتایج مثبت یا منفی با هر نوعی از لینک­سازی، به وضعیت سایت، اقدامات پیش و پس از لینک­سازی و… بستگی دارد.

بنابراین اگر برای مشاهده نتایجِ مثبت لحظه شماری می­کنید، لازم است در لینک­سازی­ های PBN و هر نوع لینک­سازی دیگر، با یک استراتژی مناسب پیش بروید.

علت ایجاد بک لینک PBN چیست؟

عوامل متعددی در انجام این کار، دخیل است، از جمله:

 1. کنترل کامل بر ویژگی لینک­ ها

ایجاد بک لینک PBN از backlink ها راحت­ تر است؛ زیرا در موردِ ویژگی­های PBN و اجرای آنها اختیار کامل دارید. فقط کافی است محتوایی که پل ارتباطی با سایت هدف هستند را تولید کنید. فراموش نکنید که هر چه سایت­ها و رپورتاژهای پی بی ان بیشتر باشند، فرصت­های شما نیز بیشتر خواهد بود.

در علم سئو یا همان بهینه‌سازی موتورهای جستجو، برای بهبود رتبۀ سایت‌های هدف از این روش استفاده می‌شود. در حال حاضر نیز، اغلب سایت­هایی را که در صدرِ نتایج می­بینید، از این نوع بک لینک­ها استفاده کرده ­اند.

در روش جدید بک لینک های پی بی ان یا شبکه ای، سایت های معتبری برای درج بک لینک انتخاب می شوند و سپس در لایه های بعدی به تقویت آنها پرداخته می شود. به عبارت دیگر، بک لینک PBN در قالبِ یک شبکۀ چند لایه، اعتبار بالایی به سایت خواهد داد.

سئولایت با چندین سال سابقه و با روش های جدید و امن این بک لینک های پی بی ان را با ظرافت برای شما اجرا خواهد نمود. شما با خرید بک لینک pbn می توانید پیشرفت قابل قبولی برای سایت خود بدست آورید.

 1. تأثیر بیشتر لینک ­ها

در روش­های مرسوم، برای تأثیرِ مثبتِ لینک­ها بر رتبه­ بندی سایت، تولید محتوای عالی اولین قدم است. در ادامه باید به دنبالِ مخاطبِ محتواهای­تان باشید تا با آنها ارتباط بگیرید و…، اما باز ممکن است به نتیجۀ دلخواه نرسید! این در حالی است که با بک لینک PBN، تمام پست­ها و محتواها، سایت شما را هدف قرار می‌دهند.

 1. پیشرفت سریع در رتبه ­بندی نتایج جستجو

موتورهای جستجو، مانند Google، بک لینک را به عنوان یکی از پیشنهادهای آنلاین می‌شناسند. در حالی اگر با روش بک لینک PBN اقدام کنید و اصول آن را نیز جدی بگیرید، رتبه SEO سایت­تان با سرعت بالا می­رود.

جهت اطلاعات بیشتر ، سفارش و خرید رپورتاژ پی بی ان، همین الان با واتساپ (موبایل – دسکتاپ) یا تلگرام سئولایت در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • بسیار ممنون از سرویس رپورتاژ pbn و بک لینک pbn شما. فعلا در 2 کلمه کلیدی در رتبه های 3 و 4 اومدم. خواستم بپرسم آیا دوباره میتونه بالاتر بره رتبه هام؟

  • سلام دوست محترم. بله امکان بالا رفتن رتبه تا یکماه آینده وجود دارد. البته می توانید باز هم بک لینک pbn دیگری نیز اجرا نمایید تا قدرت بیشتری بگیرد و به رتبه های بالاتری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید