با کلیک بر روی نماد اعتماد زرین پال (تصویر زیر) می توانید اعتبار درگاه سایت ما را در سامانه زرین پال بررسی کنید. سایت سئولایت از سال 95 تاکنون در سامانه یا درگاه معتبر زرین پال عضو بوده و فعالیت خوبی داشته است.

روی تصویر کلیک کنید

کلیک کنید

در توضیحات زرین پال (لینک) آمده است که:

“شايد برای بسياری از ما اين اتفاق افتاده باشه که در زمان خريد اينترنتی و آنلاين از يک وبسايت، به اون وبسايت شک کنيم و از خريد خودمون منصرف بشيم. خيلی وقت ها سوالاتی تو ذهن ما بوجود مياد، مثلا اينکه آيا بعد از خريد، فروشنده جواب تلفن من رو ميده؟ محصول رو بهم تحويل ميده؟ سرويس رو بهم ميده؟ يا شايد اصلا جواب نده و محصول رو هم نده! سايت های زيادی هستند که اعتماد به اونها در نگاه اول سخت هست. زرين پال تجربه خريد آنلاين رو شيرين کرده. به کمک زرين پال شما ميتونيد بدون نگرانی و فارغ از مسائل بالا، از 20 هزار وبسايت پذيرنده زرين پال خريد کنيد و مطمئن باشيد که در صورت عدم تحويل کالا تا 4 روز بعد از خريد، با پيگيری از زرين پال پول خودتون رو پس بگيريد.

 

همچنین در مطلبی که در سایت “مدیریت کسب و کار در اینترنت” (کلیک کنید) با عنوان “نقد و بررسی درگاه پرداخت زرین پال” آمده است ذکر شده که:

“زرین‌پال به شما کمک میکند تا یک خرید آنلاین و راحت را در یک بستر امن تجربه کنید. درصورتیکه از کاربران زرین پال باشید و پس از خرید نسبت به تحویل کالا اعتراض یا سوالی داشته باشید می‌توانید در محیط گفتگوی ایجاد شده، تحت نظارت زرین‌پال با فروشنده در ارتباط باشید، علاوه‌براین امکان پیگیری تمام تراکنش‌های انجام شده با قابلیت پیگیری برای شما وجود دارد.”

درگاه زرین پال سئولایت

همچنین مطالب دیگری نیز مبنی بر تایید زرین پال را در سایت دیجیاتو (لینک) و اپ رویو (لینک) می توانید مشاهده نمایید.

بنابراین جای هیچ نگرانی خرید از سایت هایی که درگاه زرین پال را در سایت خود دارند وجود نخواهد داشت.

پس با اطمینان کامل پرداخت تان را انجام دهید ، ما مشتاقانه آماده ایم تا در ارتقای کسب و کارتان سهیم باشیم…

5/5 - (2 امتیاز)